Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych urządzeń i akcesoriów wysokociśnieniowych

Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych.

Ostech to jedyna wypożyczalnia myjek ciśnieniowych z tak bogatą ofertą sprzętu. Jeśli potrzebujesz wypożyczyć profesjonalną myjkę ciśnieniową, to trafiłeś idealnie. Posiadamy sprzęt w zakresie ciśnień od 100 do 2500 bar. Dodatkowo wypożyczysz u nas niezbędne akcesoria, jak np: podgrzewacze do wody, dysze, lance, przewody, przystawki do czyszczenia. Specjalizujemy się w wysokim ciśnieniu, dlatego nasza wypożyczalnia myjek, posiada sprzęt, którego próżno szukać u konkurencji. U nas poza sprzętem ciśnieniowym nie wypożyczysz nic innego. Wynajem myjek ciśnieniowych Warszawa, to usługa skierowana do firm i osób prywatnych na terenie Warszawy i okolic. Potrzebujesz wypożyczyć duża maszynę na przyczepie, a nie masz jej czym przyprowadzić, lub nie masz ochoty. Dzwonisz do naszej firmy, a my we wskazane przez Ciebie miejsce dostarczamy potrzebne urządzenie. Usługa darmowego transportu obowiązuje, w chwili wynajmu dużej maszyny na minimum 3 doby lub 24 godziny. Doba jest liczona jako 8 godzin wynajmu. Jeśli interesuje was wynajem myjek ciśnieniowych na dwie doby a sprzęt będzie pracował non stop, to cena za wynajem myjek  będzie liczona za 48 godzin czyli 6 dób. Co dzieje się w przypadku awarii sprzętu? Wystarczy zadzwonić do nas, a my dostarczymy urządzenie o podobnym ciśnieniu lub mocniejsze. Doradztwo techniczne. Znamy się na czyszczeniu, Ostech to nie tylko wypożyczalnia myjek ciśnieniowych, na co dzień zajmujemy się usługami czyszczenie różnych powierzchni. Z doświadczenia wiemy, jaki sprzęt może się przydać do wykonania usługi. Doradzimy Ci jakiego sprzętu będziesz potrzebował. Klient ma zawsze rację, ale czasami  wynajem myjek o niższych parametrach może okazać się lepszym rozwiązaniem. Wypożyczalnia myjek Ostech posiada na terenie Polski dwa oddziały. Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych Warszawa na terenie Mazowsza oraz wypożyczalnia myjek ciśnieniowych Rybnik na terenie Śląska. W obu wypożyczalniach sprzęt może być różny. Zapraszamy do kontaktu z konkretnym oddziałem, w celu uzyskania informacji.

Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych Warszawa.

Myjka ciśnieniowa elektryczna 150 bar i 10 litrów wody przepływu na minutę. Silnik elektryczny jednofazowy. Urządzenie wyposażone w pompę korbowodową. Profesjonalny sprzęt do zastosowań, gdzie nie potrzebne sią duże ciśnienia. Cena wynajmu 100 zł netto za dobę.

wypożyczalnia myjek ciśnieniowych warszawa

Podgrzewacz wody do myjki Falch H1 o mocy 65kW i ciśnieniu 300 bar. Urządzenie zasilane olejem napędowym lub opałowym jest w stanie uzyskać wodę o temperaturze 98oC, przy przepływie wody 12 l/min. Podgrzewacz można podłączyć do każdej zimnowodnej myjki ciśnieniowej. Urządzenie sprawdza się wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba stosowania ciepłej wody. Jeśli posiadacie Państwo myjkę o bardzo dużym przepływie wody, pojedynczy podgrzewacz może okazać się za słaby. Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych, może przygotować połączeniu dwóch podgrzewaczy. Moc takiego zestawu wzrośnie do 132 kW. Cena wynajmu za dobę 130 zł netto za dobę.

 

wypożyczalnia myjek ciśnieniowych

Myjka ciśnieniowa falch T3h na przyczepie DMC 1300 kg. Myjka na gorącą wodę o ciśnieniu 300 bar i przepływie 21 litrów wody na minutę. Duża moc grzewcza zapewnia, uzyskanie pary wodnej. Urządzenie wyposażone w wbudowany zbiornik na wodę 200l, oraz agregat prądotwórczy o mocy 2.5kW. Sprzęt idealny do usuwania farby, graffiti, czyszczenia elewacji, piaskowca, kostki brukowej. Maszyna idealnie sprawdzi się na budowie.

wynajem myjek ciśnieniowych warszawa wynajem myjek ciśnieniowych

Myjka ciśnieniowa falch T5H na przyczepie DMC 2000 kg. Myjka generująca gorącą wodę o ciśnieniu 500 bar i przepływie 28 litrów wody na minutę. Bardzo duża moc grzewcza zapewnia uzyskanie pary wodnej. Wbudowany zbiornik na wodę 400 litrów, agregat prądotwórczy o mocy 3,5 kW. Najmocniejszy sprzęt 500 barowy w naszej firmie. Wynajem myjek ciśnieniowych w Warszawie o tych parametrach poza naszą firmą jest praktycznie niemożliwe. Oddział na Mazowsze posiada 2 sztuki takiego urządzenia. Urządzenie doskonale sprawdza się przy usuwaniu śladów, opon z kostki brukowej, usuwania mleczka cementowego, usuwania oznakowania poziomego, usuwaniu farb, czyszczenia kostki brukowej, usuwania bitumu.

wynajem myjek

Niezbędne akcesoria. Jak wiadomo sama myjka to dopiero połowa sukcesu. Do wykonania pracy potrzebne nam będą niezbędne akcesoria. W swojej ofercie posiadamy chyba większość akcesoriów dostępnych na rynku w przedziale ciśnień do  500 bar.

Oprócz wszelkiego rodzaju dysz płaskich, rotacyjnych, dysz do piaskowania. Posiadamy w swojej ofercie przystawki do czyszczenia.

Przystawka do czyszczenie powierzchni płaskich z odysem brudnej wody Falch Scater 500 bar. Narzędzie które, doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie niezbędne jest odsysanie brudnej wody. Możliwość ustawienia kąta dysz, w celu zwiększenia bądź zmniejszenia siły czyszczącej.

wypożyczalnia myjek

Przystawka do czyszczenia powierzchni poziomych Falch Twister 5. Podobnie jak urządzenie powyżej pozwala na odsysanie brudnej wody z tą jednak różnicą że na powierzchniach pionowych. Idealne narzędzie do czyszczenia w pomieszczeniach zamkniętych, np. po pożarach, lub wszędzie tam gdzie rozchlapywanie wody jest niepożądane.

warszawa wypożyczalnia myjek ciśnieniowych

logo3 nowe

KOMPLEKSOWE CZYSZCZENIE RÓŻNYCH POWIERZCHNI

ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OFEROWANYCH PRZEZ NAS USŁUG ZADZWOŃ LUB NAPISZ

+48 698-805-600 

E-mail krzysztof.oldak@ostech.pl