Czyszczenie kostki brukowej

Jak czyścimy kostkę brukową? Do tego celu stosujemy agregaty spalinowe generujące wodę pod ciśnieniem do 500 bar i temperaturze 100° C,  która  podawana jest na specjalny klosz czyszczący zapobiegający rozpryskiwaniu wody na boki. Często klienci zadają pytanie, czy stosowanie tak dużego ciśnienia nie spowoduje uszkodzeń kostki? Odpowiedź brzmi nie. Dysze znajdujące się wewnątrz klosza, obracają się 2000 obr/min, także maja bardzo krótki kontakt z czyszczoną powierzchnią, jednocześnie zapewniają równomierne czyszczenie. Dlaczego stosujemy gorącą wodę podczas czyszczenia kostki brukowej? Gorąca woda doskonale rozpuszcza tłuste zabrudzenia, w tym wszelkiego rodzaju plamy z oleju, zmiękcza mech podczas czyszczenia, tym samym szybciej go usuwając. Najważniejszym jednak czynnikiem jest fakt, iż gorąca woda pod ciśnieniem pozwala ograniczyć stosowanie jakichkolwiek środków chemicznych do absolutnego minimum, co nie jest bez znaczenia dla naszego środowiska.

Do czyszczenia kostki brukowej stosujemy agregaty spalinowe gorącowodne o ciśnieniu roboczym 500 bar. Sprzęt używany przez nas do czyszczenia kostki, potocznie nazywany “karcherem” ma niewiele wspólnego z urządzeniami jakie możemy spotkać na półkach sklepowych popularnych marketów. Nasz największy agregat to autonomiczne urządzenie o wadze niespełna 2 ton, wytwarzający gorącą wodę o ciśnieniu do 500 bar. Do wykonania zlecenia potrzebujemy jedynie dostępu do wody, nie korzystamy z prądu klienta. Dlaczego jako nieliczni stosujemy tak potężną jednostkę? Odpowiedz jest prosta. W większości wypadków czyszczenie kostki brukowej odbywa się bez użycia jakichkolwiek preparatów chemicznych, co nie jest bez znaczenia dla naszego środowiska, a zatem rośliny  w Państwa ogrodzie są całkowicie bezpieczne.

Czy tak wysokie ciśnienie nie uszkodzi mojej kostki brukowej? Odpowiednio zastosowane jest całkowicie bezpieczne dla powierzchni kostki brukowej. Dodatkowo podczas czyszczenia stosujemy specjalne przystawki bez rozbryzgowe, w celu równomiernego czyszczenia, oraz ochrony elewacji czy innych elementów przed zabrudzeniem. Przystawki dobierane są pod względem wielkości do powierzchni przeznaczonej do czyszczenia. Istnieje możliwość zastosowania przystawki z odsysaniem brudnej wody, oraz jej przetransportowania na odległość do 20 m. Filmy poniżej przedstawiają możliwości naszego zestawu do czyszczenia kostki brukowej. Usuwanie śladów po oponach z kostki brukowej, czy usuwanie oznakowania poziomego nie stanowi dla nas najmniejszego problemu, przy tym ceny naszych usług pozostają na konkurencyjnym poziomie. Dzięki znacznej wydajności naszych urządzeń w krótkim czasie poradzimy sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami.

 

Profesjonalne czyszczenie 698-805-600

KOMPLEKSOWE CZYSZCZENIE RÓŻNYCH POWIERZCHNI

ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OFEROWANYCH PRZEZ NAS USŁUG ZADZWOŃ LUB NAPISZ

+48 698-805-600 

E-mail krzysztof.oldak@ostech.pl