Piaskowanie betonu, antykorozja betonu

Piaskowanie betonu przy pomocy agregatów Torbo, Remmers Rotec, posiadamy sprzęt oraz wiedzę pozwalający nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Mamy możliwość piaskowania na sucho jak i na mokro. Piaskujemy zbiorniki betonowe, odstojniki, słupy podpory mostów, wiadukty. Za pomoca piaskowania możemy usunąć warstwę np izolacyjną, jak i odpowiednio uszorstkowić beton w celu naniesienia nowych powłok.

Piaskowanie ściań żelbetowych kanału ciepłowniczego. Ściany betonowe zostały wstepnie zmyte wodą pod ciśnieniem 500 bar, a następnie piaskowane w celu usunięcia warstwy izolacyjnej, w celu zespojenia z dodatkową warstwą żelbetu.

Poniższy film przedstawia usunięcie powłoki bitumu z powierzchni wjazdu do parkingu podziemnego. Podjazd podczas budowy nie został dostatecznie zabezpieczony przed odpływem wód opadowych, także woda przenikała do niższych kondygnacji parkingu podziemnego. Cała powierzchnia betonu została oczyszczona za pomocą agregatu Torbo, i ponownie zabezpieczona przed przenikaniem wody. Zdjęcie po prawej stronie przedstawia odsłonięcie  struktury ściany żelbetowej, w celu odpowiedniego przygotowania powierzchni do zespolenia dwóch warstw żelbetu.

 

Coraz częściej spotykamy się z zapytaniami dotyczącymi piaskowania ścian żelbetowych wewnątrz mieszkań czy domów. Piaskowanie ma na celu wydobycia naturalnego kolorytu ścian. Nasze urządzenia pozwalają na piaskowanie takich powierzchni wewnątrz pomieszczeń na wysokich kondygnacjach.

Posted in: Oferta

Wołomin 05-200
ul. Szpitalna 10